Logo

SEAT LEON - 1.9 Sport TDI - NA DESNA STRANA VOLAN - Angliski

Број на оглас: 2461819 | Објавен на: 23.04.2017, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 2.300 € 2.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NA DESNA STRANA VOLANOT
Donesen od Anglija, na ANGLISKI TABLICI ... vo super sostojba...
Cena: 2300 evra
Tel: 075 - 569 - 854 ... Daniel

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач