Logo

Се продава

Број на оглас: 2461949 | Објавен на: 12.04.2017, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Allroad

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 183 kw / 249 ks

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична состојба без никакви забелешки...има резерва 4 гуми со бандаши
Контакт 070739765 и 071900934

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 irena