Logo

AUDI A4 FULL OPREMA!!!

Број на оглас: 2462197 | Објавен на: 26.05.2017, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2017

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Ауди А4 2001година во одлична состојба!
-1.9 TDI;
- 96KW;
- 131HP;
Комплетен сервис и фул опрема.
Цена по договор.
Контакт: 077905199

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач