Logo

Prodavam poloven eden plug so nosac

Број на оглас: 2462482 | Објавен на: 11.05.2018, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poloven plug so nosac,nisko klirens so zdrav list i prav nosac.Plugot e kvaliteten,proizveden vo jugoslavija.

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 gligor

Потврден огласувач