Logo

Spoiler za kamion so poniska kabina.

Број на оглас: 2462498 | Објавен на: 24.02.2020, 22:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


se prodava spoiler za kamioni so poniski kabini so dimenzii 220cm-sirina i 70cm-visina.Spoilerot ne e farban i moze da go ofarbate sprema bojata na kamionot.

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач