Logo

Audi bandasi 16ki

Број на оглас: 2462501 | Објавен на: 21.04.2017, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat orginal bandasi izvadeni od audi a6 bez niedna grepka

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 .............

Потврден огласувач