Logo

Деловно станбен комплекс La Petite Parisienne

Број на оглас: 2462562 | Објавен на: 12.04.2017, 20:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 66 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2017

Број на балкони: Повеќе од 3 балкони

Број на бањи: Повеќе од 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Битола

Цена: 850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Најдобриот станбен комплекс во Битола - LA PETITE PARISIENNE
-Високо квалитетна топлинска изолација
-Централна вентилација
-ПВЦ Рехау!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Симе Бунделески