Logo

KUKA ZA KOLA / КУКА ЗА КОЛА

Број на оглас: 2462631 | Објавен на: 01.07.2020, 01:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka za kola, taa od slikata, koristena na zastava 101
CENA 1200 DEN

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Oglasuvach

Потврден огласувач