Logo

LG G2 2GB RAM 16GB

Број на оглас: 2462632 | Објавен на: 21.04.2017, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: G2

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


LG G2 D802
Polnac i slusalki.Kupen vo Makedonija.
Mozi i po kargo.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Ratko

Потврден огласувач