Logo

Clio 15 dci 2005 g 109 000 km servis knisk

Број на оглас: 2462636 | Објавен на: 28.04.2017, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 3.100 € 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Clioto e komplet oprema 4 airbig klima abs centralno elektronika na stakla I dr 4novi gumi I kompleten servis na 101000 sevisna kniska 2 kluca odlicno raboti motorot ko novo vizio euru 4 motor 82 ks maja 078 373 133 potrosuvacka 4 do 5 litri na 100 km

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач