Logo

Paulownia Elongata - brzorastecko drvo

Број на оглас: 2462650 | Објавен на: 15.01.2019, 23:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 90 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Spremni za novata sezona so novi nasadi, imame spremni nasadi za sadenje na prolet pa javete se da si rezervirate ili poracate, za pogolema brojka ima popust.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 stojan

Потврден огласувач