Logo

Saseks oplodeni jajca 50den

Број на оглас: 2462653 | Објавен на: 11.05.2017, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Saseks e kombinirana sorta za meso i za nosenje jajca i e lesno prilagodliva vo domasni uslovi

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач