Logo

PLAC I NIVI VO s.TERANCI

Број на оглас: 2462695 | Објавен на: 21.05.2019, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam plac i dve nivi 2,5 dekara prva klasa na zemja.
Placot e so veke izgradeni objekti i vpisani vo imoten list i se naoga na prekrasno mesto (kaj bunaro)
Informacija na tell
032300115 078 250524

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач