Logo

Reno clio 1.2

Број на оглас: 2462696 | Објавен на: 24.04.2017, 22:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Reno clio 1.2 vo odlicna sostojba, servisirano, so cetiri novi gumi bez nikakvi dopolnitelni trosoci.
078/712/224

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Борче