Logo

Prodavam ovci

Број на оглас: 2462760 | Објавен на: 24.05.2017, 23:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 120 ovci.
Moze i del od ovcite.
Ovcite se mladi od melezi na vitenberg i ovasi.
Ovca - 85 evra.

Za podetalni informacii javete se na 070556428 (javuvanje do 20h)

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Evica

Потврден огласувач