Logo

Led traka na USB

Број на оглас: 2462899 | Објавен на: 09.06.2018, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Мебел за ТВ/Hi Fi и Компјутери

Вид на оглас: Се продава


Лед трака на USB
за позадинско осветлување на телевизор.
должина 2 метри 500 денари
Должина 3 метри цена 700 денари.
траката се поврзува на USB.и е самолеплива.
Светлото е бело,не е жолто.
може да се постави било каде,сами ви треба усб адаптер,
пример во куjња .

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 M

Потврден огласувач