Logo

Suzuki burgman 125 R

Број на оглас: 2463134 | Објавен на: 25.06.2019, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Скутер

Година: 2009

Модел: Burgman 125

Километри: 5000

Цена: 1.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Odlicna sostojba registriran povejke informacii na tel

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 marko

Потврден огласувач