Logo

Plac na samo ezero KOZJAK

Број на оглас: 2463414 | Објавен на: 13.04.2017, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac na samo ezero kozjak.
na 50 Km od Skopje vo elitna vikend naselba,..
So kompletna dokumentacija i plan za gradba..
Cena so dogovor..

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 dejan