Logo

zmigavec za vw golf 3ka

Број на оглас: 2463422 | Објавен на: 21.04.2017, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam zmigavec lev ispraven izvaden e od golf 3ka ... mozi da se vidi vo sekoe vreme

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Бобан

Потврден огласувач