Logo

LED sijalici za pozicija, registracija, interier, Instrument

Број на оглас: 2463509 | Објавен на: 05.07.2017, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


LED sijalicite se tip T10, T5 i 39mm sijalica za interier i za registracija(vo zavisnost od voziloto).
T10 ima so 4smd diodi i so 5 smd diodi.
39mm so 8 mokjni smd diodi.
T10-4smd = 40den parce
T10-5smd = 50den parce
39mm-8smd = 100den parce
T5-1smd = 30den parce
T5-3smd = 50den parce
KONTAKT : 077669723 Nenad

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Krste

Потврден огласувач