Logo

Vw golf

Број на оглас: 2463619 | Објавен на: 29.04.2017, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw golf 4
2002 godina proizvodstvo.
1.9 motor noviot so 101 ks.
Kolata e vo super sostojba

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 aaaa

Потврден огласувач