Logo

Ford mondeo 2.0 benzin 96kw 131 ks

Број на оглас: 2463809 | Објавен на: 23.04.2017, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1.050 € Цената не е фиксна 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Mondeo karavan 2.0 benzin 96kw 131 ks.kolata e stegnata pali vozi.ima napraveno servis pred 2000 km .od oprema poseduva :
Abs
airbac.2
Klima
Servo
Sistem protiv prolizguvanje
Elektrika na predni stakla
Elektrika na retrovizori
elektrika na sedista
4 zimni gumi solidni
Servisirana
Reistrirana do 20.10.2017god

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач