Logo

AUDI BANDAZI ORGINALNI !!

Број на оглас: 2463997 | Објавен на: 23.04.2017, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 599 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Orginalni bandazi so gumi 245 40 18 kormoran pravi odgovarat za audi A4 A5 A6 s line 5x112 ET 28

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Автоцентар Тоше (претпријатие)

Потврден огласувач