Logo

RADIO CD VW ORGINALNO !

Број на оглас: 2464027 | Објавен на: 07.05.2017, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ORGINALNO RADIO CD MP3 ZA VW GOLF V, Vl RADIOTO NEMA DOPONITELNI TROSOCI NE E KODIRANO

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Автоцентар Тоше (претпријатие)

Потврден огласувач