Logo

Ranec za velosipedizam I planinarenje

Број на оглас: 2464052 | Објавен на: 22.08.2017, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни

Вид на оглас: Се продава


Novi ranci od brendot Crivit germany
Pogodni za velosipedizam I pesacenje.
Vo poveke boi
Ograniceni kolicini

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач