Logo

BMW 318i (E46) - so plinski ured (ZAMENA/ЗАМЕНА)

Број на оглас: 2464123 | Објавен на: 22.04.2017, 07:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.500 € 4.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам BMW 318i со 143 кс , мотор на ланче , плински уред - ел.дизни и боца на местото на резервно тркало.....добра состојба , сервисирано , добри летни гуми , 230,000 км сервисна книга , два оригинални клуча , Зелен картон....


Опрема :
-климатроник ,
-ел.шибер ,
-ел.стакла
-ел.ретровизори
-паркинг сензори ,
-ABS
-ESP
-airbag * 4

Може замена....

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Владимир

Потврден огласувач