Logo

aprilia cc 125

Број на оглас: 2464130 | Објавен на: 24.06.2017, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: 125 spotr sity 2007

Километри: 25000

Цена: 1.250 €
1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


registrirana od april 2017
ulje
filter
plocki

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач