Logo

Ford galaxy 2.3 benzin

Број на оглас: 2464131 | Објавен на: 24.07.2017, 20:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2016

Сила на моторот: 107 kw / 145 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava galaxy benzinec vo dobra sostojba,so klima.izminata registracija.a mozen e dogovor za registracija da bide registriran na den koga ke se kupuva.info I na telefon 078 843 353.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 R

Потврден огласувач