Logo

NAVLAKA ZA KOLA

Број на оглас: 2464176 | Објавен на: 16.06.2017, 16:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


- 100% UV заштита
- штит од дожд и замрзнување
- го покрива целото возило
- брзa и лесна монтажа
- има ластик за подобра покривност
- џепови за ретровизори
- XL golemina

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Borjan

Потврден огласувач