Logo

Se Prodava!! Mozna zamena za Djip!!

Број на оглас: 2464183 | Објавен на: 29.04.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1991

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.8 benzin,registrirana do mart 2018,Mozna zamena so moja doplata za djip, frontera.nissan,jeep,....!
Ponudete!!
Informacii na 078271337

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 xxx