Logo

Mercedes CLK 200

Број на оглас: 2464212 | Објавен на: 14.05.2017, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLK 200

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 141 kw / 192 ks

Цена: 1.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes CLK 200 .....14/10/1999 so 250 000 km dosta dobro socuvana kako nadvor taka vo natre, kontakt na tel, 075 535 872,....na Viber ili Whats app ....00 39 328 5799694 - Viber ili Whats app

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач