1 / 12
Kukja vo Crnice - ITNO
200.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 12:37

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

132 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1985

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Рилски Конгрес

Се продава куќа во Црниче (ЦВРСТА ГРАДБА СО ИМОТЕН ЛИСТ) од 132м2 на ПЕРФЕКТНА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА со двор од 300м2.

Се наоѓа во многу мирна средина на ул. Рилски Конгрес во подножјето на Водно, и е лоцирана во доста добро соседство на највисоката точка на улицата.
Куќата е со високо приземје и 2 подруми кои може да бидат искористени и како соби...
Куќата има дозвола за градба со маркица П+2+П.

Дворот е во две нивоа со ѕидови правени од камен и голема тревна површина со многу цвеќиња и елки.
Секогаш е мирно и тивко, особено во попладневните часови кога нема да бидете вознемирувани од никого.

Цената е 210.000 евра со простор за договор.

Локацијата е идеална за приватни купувачи.

Целиот имот е комплетно легализиран и без никакви спорови.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
071365055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам