Logo

Jeep 3.0 CRD

Број на оглас: 2464352 | Објавен на: 15.07.2017, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 11.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Џипот е од прв сопственик со реални километри и екстра сочуван со максимална опрема (overland). Цената е со платени давачки до регистрација.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 JEEP