Logo

Vw touran

Број на оглас: 2464371 | Објавен на: 16.10.2017, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 4.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Touran 1.9,105 hp
So 5 sedista. Kolata e donesena so vozenje od Belgija. Ima navigacija, tempomat, rikverc sensori.
Kolata e carineta i cenata e do registracija.
Cenata e za kesh inace za zamena e 5500

Огласи од: Adri Auto

Adri Auto

Бутел, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Adri Auto

Потврден огласувач