Logo

Tocak za deca neupotrebuvan kontakt 072 277-770

Број на оглас: 2464440 | Објавен на: 22.04.2017, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Вид на оглас: Се продава


KONTAKT TELEFON 072 277-770
Tocak za deca neupotrebuvan skroz nov, se prodava poradi toa sto imame poveke tocacinja :)

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Огласувач

Потврден огласувач