Logo

konj

Број на оглас: 2464442 | Објавен на: 29.04.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava konj star 7 godini ucen samar kola se. poveke informacii na tel 078 455 714 cena po dogovor

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 zoran