Logo

se prodava traktor univerzal 445

Број на оглас: 2464493 | Објавен на: 02.05.2017, 16:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


se prodava univerzal 445 vo odlicna sostojba prv gazdi
info na: 076665478
078655887

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач