Logo

SUZUKI SWIFT 1.3. TNG

Број на оглас: 2464579 | Објавен на: 16.10.2017, 23:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Swift

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 850 €
900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostijba I vnatresno I nadvoresno,prva farba...
Registrirana do 11 / 2017g.
Komplet novi gumi..

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач