Logo

MASA

Број на оглас: 2464810 | Објавен на: 21.04.2017, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malku koristeno masa za vo dnevna soba........povolnooooo

075 43 22 33

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Borce