Logo

Prodavam FIFA16 (moze zamena)

Број на оглас: 2464863 | Објавен на: 16.05.2017, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 999 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Вид на оглас: Се продава


Продавам FIFA16 за PS4 , добра состојба , функционира ....

Може и замена ...

За кеш супер цена !!!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Владимир

Потврден огласувач