Logo

Земјиште во градежна зона- Варош (ПРИЛЕП)

Број на оглас: 2464868 | Објавен на: 21.04.2017, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 243 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор Цената не е фиксна 10 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам земјиште во градежна зона во мв Тополка во Варош - Прилеп .

Цената е по договор (дајте понуди)

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Владимир

Потврден огласувач