Logo

Se prodava mercedes e200 cdi

Број на оглас: 2464902 | Објавен на: 20.06.2017, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2000

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedes e 200 cdi-dizel motor,ekonomicno vozilo,napraven servis,novi gumi,registriran do 29.12.2017 godina so zelen karton,se funkcionira na kolata bezprekorno.cena po dogovor,samo za seriozni kupuvaci popust na cenata,Informacii na telefon-071-96-37-37

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Радица

Потврден огласувач