Logo

Se prodava

Број на оглас: 2464942 | Објавен на: 11.07.2017, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaa polovni gumi dve kleber dve dunlop 185/65/15ki. 1000den.Site cetiri komplet.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач