Logo

VW Golf 5 1.9 105ps 2005*

Број на оглас: 2464950 | Објавен на: 29.05.2017, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW golf 5 1.9 105ps 2005 godina donesen od germania registriran cela godina novi letni gumi 16 so aluminski bandasi 250.000km orginal so sevisna kniska praen full servis so dokument
za poveke info 078-277-403

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач