Logo

Elektricen viluskar

Број на оглас: 2464994 | Објавен на: 13.05.2017, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Se prodava racen viluskar so dve bateri 24v

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач