Logo

velosiped KTM

Број на оглас: 2465026 | Објавен на: 25.05.2017, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД
15.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dva ekstra socuvani Avstrijski velosipedi marka ,,KTM,, SVETSKI BREND,PO CENA OD 150EUR za dvata 15.000den. 075 978 130.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 simon

Потврден огласувач