Logo

POLO ORIGINAL PATIKI BR 45!

Број на оглас: 2465049 | Објавен на: 25.04.2017, 19:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 45

Боја: Други

Цена: 1.400 МКД 1.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se vo extra sostojba original mn kvalitetni. Doneseni od stranstvo. Prakjam po kargo

Огласи од: OBUVKI

OBUVKI

Битола

Станете Премиум член

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 OBUVKI

Потврден огласувач