Logo

Kosenje,cistenje,odrzuvanje/Косење,чистење,одржување

Број на оглас: 2465201 | Објавен на: 20.06.2018, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


-Косиме трева и грмушки
-Косење со тример и уредување запуштени тревни површини и површини обраснати со грмушки
-Чистиме запуштени и израснати површини
-Косење овоштарници,плацеви,викенд куќи,дворови со комплет опрема
Повеќе инфо на тел

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 0

Потврден огласувач