Logo

Dvd radio

Број на оглас: 2465556 | Објавен на: 27.05.2017, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 75 €
5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava DVD Radio 7 inch mp5
Povrzuvanjee so bluetooth,usb i port za memoriska kartichka
Moze da se povrzi za komandi so volan, i moze da se povrzi so kamera.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач