Logo

Golf 3 tdi

Број на оглас: 2465605 | Објавен на: 23.04.2017, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 2.300 € Цената не е фиксна 2.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 3 tdi 90 konja ....1998 klima elektrika cd radio

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ivica Anastasov

Потврден огласувач